KONST / Litografier / Grafiska blad 11796272
*
nr 1179 6272
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st, 75 upplaga, bladets mått: 32x32
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 april 2018
kl 19:57:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/4 19:19:19
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
nr 1179 6272
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st, 75 upplaga, bladets mått: 32x32
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 april 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/4 19:19:19 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45